Serwis

Serwis klimatyzacji i innych urządzeń

Aga-Klimex oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny:

  • Klimatyzatorów stacjonarnych i przenośnych
  • Klimatyzatorów przemysłowych
  • Wentylacji mechanicznej

Serwis klimatyzacji domowej

Dlaczego my?

Zapewnimy Twojej klimatyzacji długotrwałą efektywność. Nasz doświadczony zespół oferuje kompleksowy serwis dostosowany do specyfiki każdego urządzenia. Profesjonalne przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, montaż oraz modernizacje — to nasza specjalność.

Nasi technicy z bogatym doświadczeniem indywidualnie podchodzą do każdej naprawy czy konserwacji. Skupiamy się na regularnych przeglądach, by utrzymać sprzęt w optymalnej kondycji, eliminując ryzyko awarii i poprawiając jakość powietrza.

Korzyści regularnego serwisowania klimatyzacji

Skuteczność, wydajność, zwiększona żywotność — to efekty regularnego serwisu klimatyzacji domowej. Ponadto poprawa komfortu życia w mieszkaniu, eliminacja alergenów i utrzymanie optymalnej wilgotności powietrza to dodatkowe korzyści.

Zaufaj profesjonalistom

Jesteśmy doświadczonym zespołem gotowym sprostać Twoim oczekiwaniom. Działamy sprawnie, skutecznie i profesjonalnie. Skontaktuj się z nami już dziś, a zagwarantujemy Ci komfort. Optymalny klimat to nasza specjalność!

Serwis klimatyzacji na Śląsku

Przeprowadzamy serwis klimatyzacji w pobliskich miejscowościach: Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Olkusz, Będzin, Czeladź, Sosnowiec i ich okolicach.

Kompleksowe przeglądy klimatyzacji

Przegląd klimatyzatora zawsze obejmuje klika etapów w celu zapewnienia usługi najwyższej jakości. W ramach przeglądu klimatyzacji oferujemy poniższe usługi:

  1. Czyszczenie klimatyzacji
  2. Dezynfekcja i odgrzybianie klimatyzacji
  3. Sprawdzenie stanu technicznego klimatyzatora
  4. Ozonowanie klimatyzacji

Grzybom i pleśniom mówimy zdecydowanie NIE!