OCZYSZCZACZ POWIETRZA ROTENSO

Jak działa oczyszczacz powietrza?

  • Zasada działania urządzenia oparta jest na kilkuetapowej filtracji zasysanego powietrza, by finalnie oddać nam powietrze oczyszczone.

Jakie zanieczyszczenia usuwa oczyszczacz powietrza?

  • To zależy od typu oczyszczacza oraz elementów filtrujących w nim się znajdujących. Proponowane przez nas oczyszczacze powietrza Rotenso to cały typoszereg który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Poniżej zamieszczamy wszystkie dostępne urządzenia wraz z opisem

Czy oczyszczacz powietrza wymaga serwisu?

  • Urządzenia te nie wymagają profesjonalnego serwisu, lecz należy pamiętać o wymianie filtrów w nim się znajdujących, gdyż nic nie jest wieczne a filtry się zużywają i z czasem tracą swoje właściwości  – podobnie jak w każdej innej instalacji np. samochodowej.

Czy w Państwa firmie można dokupić filtry na wymianę?

  • Tak, posiadamy w sprzedaży całą gamę filtrów do wszystkich typów oczyszczaczy powietrza Rotenso.

Czy jeden oczyszczacz wystarczy aby w całym domu powietrze było czyste?

  • Należy pamiętać, że oczyszczacz filtruje powietrze zaciągane, a więc wymusza ruch powietrza w pomieszczeniu. Ciężko jednak oczekiwać aby urządzenie to obsłużyło jednocześnie kilka pomieszczeń gdyż im dalej od oczyszczacza tym wymuszony ruch powietrza będzie mniejszy. Dlatego lepiej kupić kilka mniejszych oczyszczaczy do kilku pomieszczeń niż jeden duży.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oczyszczacza?

  • Nie ma niezależnych instytucji kontrolujących oczyszczacze powietrza, dlatego musimy ufać kartom katalogowym producenta. Ważna jest deklarowana powierzchnia oczyszczania, klasa filtra HEPA, filtry węglowe, lampy UV itd. Pamiętajmy, że im bardziej rozbudowany i wydajny oczyszczacz, tym filtr na wymianę będzie droższy- a trzeba je wymieniać przynajmniej raz na sezon.

Czy zatem warto kupić?

  • Światowa Organizacja Zdrowia jednoznacznie podaje, że im mniej przebywamy w zanieczyszczonym środowisku, tym lepiej. Sen to jedna trzecia dnia, którą spędzamy w domu. Tak czy inaczej jest to dla nas korzystne, dlatego watro zadbać o jakość powietrza nie tylko w domu ale także w pracy i innych miejscach gdzie dłużej przebywamy.

Jeśli zależy Ci na czystym powietrzu w swoim otoczeniu (domu, pracy, przedszkolu, szkole – wszędzie tam gdzie przebywasz) to mamy dla Ciebie oczyszczacz powietrza Rotenso:

Parametry techniczne – Zestawienie funkcji.pdf

oczyszczacz powietrza Rotenso Aero

Karta katalogowa AERO A60W 2019

Cena katalogowa: 1749zł netto

oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo

Karta katalogowa CLEO C15W 2019

Cena katalogowa: 349zł netto

oczyszczacz powietrza Rotenso Ione

Karta katalogowa IONE I31W 2019

Cena katalogowa: 949zł netto

oczyszczacz powietrza Rotenso Piura

Karta katalogowa Piura P22V 2019

Cena katalogowa: 699zł netto

oczyszczacz powietrza Rotenso Qube

Karta katalogowa QUBE Q35W 2019

Cena katalogowa: 1549zł netto

oczyszczacz powietrza Rotenso Wint

Karta katalogowa WINT W24W 2019

Cena katalogowa: 499zł netto