Montaż klimatyzacji domowej

KLIMATYZACJA od AGA-Klimex

Obszerna wiedza w dziedzinie instalacji oraz obsługi systemów chłodzących pozwala nam asystować klientom w doborze aparatury, która będzie odpowiadać ich potrzebom. Dbamy o najwyższy standard oferowanego sprzętu, współpracując wyłącznie z renomowanymi producentami klimatyzatorów, których urządzenia są certyfikowane i otrzymały wymagane atesty.

Szeroki wybór klimatyzacji

Nasza propozycja została skrojona na miarę różnorodnych wymagań naszych klientów. W związku z tym w naszym asortymencie znajdują się następujące modele klimatyzatorów:

Klimatyzatory typu Konsola

Klimatyzatory kanałowe

Klimatyzatory multi split

Klimatyzatory przenośne

Montaż klimatyzacji Śląsk

Realizujemy montaż klimatyzacji w miejscowościach na Śląsku: Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Olkusz, Będzin, Czeladź, Sosnowiec i okolicach.

Kompleksowa pomoc w doborze klimatyzacji domowej

Specjalizujemy się w instalowaniu systemów od uznanych marek, takich jak:

 

1. Klimatyzatory ścienne

2. Klimatyzatory kasetonowe i sufitowe

3. Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe

4. Konsole

5. Klimatyzatory kanałowe

6. Klimatyzatory multi

7. Klimatyzatory przenośne

 

Profesjonalny montaż sprawdzonych klimatyzatorów

Aby zapewnić ekonomiczną wydajność i długoterminowe, niezawodne działanie urządzeń, a co najważniejsze – zatroszczyć się o własne zdrowie – niezbędna jest ich regularna konserwacja. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego klimatyzacji domowej.

!!!   Skontaktuj się z nami, a dopasujemy urządzenie idealne do Twoich potrzeb   !!!

Pamiętaj!

Dla zapewnienia ekonomicznej eksploatacji oraz długotrwałego prawidłowego funkcjonowania urządzeń a przede wszystkim dbając o swoje zdrowie, koniecznie zadbaj o stałą konserwację oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.