Informacje o naszej firmie aga-klimex

Motywacją do założenia w 2013r. firmy AGA-Klimex była pasja do klimatyzacji, która towarzyszyła nam już dużo wcześniej. Jako, że zapotrzebowanie na tego typu usługi z czasem systematycznie wzrastało podjęliśmy decyzję o zapoczątkowaniu działalności jako profesjonalny serwis, który zapewni naszym klientom wieloletnią gwarancję i opiekę pogwarancyjną na ofertowany sprzęt.

Proponowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie dzięki wieloletniemu  doświadczeniu naszych pracowników oraz dbałości o każdy szczegół wykonania. Stale rozwijamy się oferując najnowsze technologie i rozwiązania z dziedziny klimatyzacji. Decydując się na nasze usługi możesz być pewny, że twoja klimatyzacja będzie zawsze działać sprawnie a w przypadku awarii nie zostaniesz z problemem sam.

Specjalizujemy się w doborze, montażu i serwisie systemów klimatyzacji zarówno dla pojedynczych pomieszczeń jak i dużych obiektów, urządzeń do domowego użytku ale także urządzeń przemysłowych, które spełnią najbardziej wymagające warunki pracy.

Znakiem firmowym AGA-KLIMEX jest zadowolony klient, dlatego dbamy o profesjonalną opiekę, pomagając w rozwiązywaniu problemów związanych wyborem, zakupem, sposobem montażu a także serwisem urządzeń. Czujemy się zobowiązani dostarczyć usługi najwyższej jakości.

Na podstawie 117 opinii
PK Thompson
PK Thompson
2022-12-11
Świetny kontakt. Pełen profesjonalizm, doradztwo i wykonanie. Serdecznie polecam. Na minus lekceważące podejście do blondynek ;D
Dariusz Mularczyk
Dariusz Mularczyk
2022-12-07
Jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy. Klimatyzacja zamontowana bez problemów, wszystko w umówionym terminie, Ich wiedza i profesjonalne narzędzia załatwia sprawę szybko, pozwala Ci cieszyć się chłodem i ciepłem za dotknięciem pilota lub smartfona. POLECAM.
Aneta Marszałek
Aneta Marszałek
2022-11-22
Czysto, sprawnie, profesjonalnie 👍👍👍
Tomasz Jach
Tomasz Jach
2022-11-13
Pełen profesjonalizm oraz elastyczne podejście do klienta. Polecam w 100%
Jakub G
Jakub G
2022-11-09
Polecam, mega .
Artur Piątek
Artur Piątek
2022-10-23
Słowni, sprawny szybki montaż, polecam!
Czesław Puchała
Czesław Puchała
2022-10-20
Profesjonalnie wykonana robota,bez usterek,bez awarii na przestrzeni jednego roku
Paweł Pałka
Paweł Pałka
2022-10-18
Firmę mogę polecić z czystym sumieniem wszystko poszło sprawnie.

Dołącz do grona naszych klientów i dodaj nam swoją opinię!